Epilasyon

Epilasyon

Epilasyon hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için, whatsapp yada Online Formundan bizelere ulaşabilirsiniz

Epilasyon

EPİLASYON NEDİR?
Epilasyon, vücutta bulunan istenmeyen tüyleri yok etmek için uygulanan yöntemlerin genel ismidir. Özellikle koltuk altı, kollar, bikini bölgesi, ense ve bacaklarda uzayan ve estetik anlamda hoş görünmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile artık tüylerden tamamen kurtulmak mümkündür.
Buz Başlık Epilasyon 
Buz başlık epilasyon, acısız, hızlı ve oldukça etkili epilasyon yöntemidir. Son teknoloji uygulamalarından olan Buz Lazer, 3 dalga boyuna sahiptir. Oldukça güvenlidir. Kademeli ısıtma ile kıl köklerini tahrip eder ve kısa sürede tüyleri kalıcı olarak temizler. Cilde masaj yapar gibi uygulanır. En konforlu Lazer epilasyon uygulamasıdır.
Uygulama esnasında Buz Lazer cihaz başlığında bulunan safir uç, cildi serinletir ve rahatlatır. Böylelikle acı hissedilmez, ciltte yanma ve leke oluşmaz. .
EPİLASYON ZARARLI MIDIR ?
Akla ilk gelen sorulardan biri, epilasyonun zararlı olup olmadığıdır. Doğru bir şekilde uygulandığı ve epilasyon sonrası uzman tavsiyelerine uyulduğu takdirde hiçbir zararı yoktur.
Uygulama Alanları
Epilasyon yöntemi vücudun her bölgesindeki kılları yok etmek için uygulanabilir. Epilasyon başlıca; bacaklar, kollar, genital, omuz, sırt ve koltuk altı bölgelerine uygulanmaktadır. Talep edilmesi halinde diğer bölgeler için değerlendirme ve uygulama gerçekleştirilebilmektedir.
Epilasyon uygulamasından önce bölgede bulunan kıllar temizlenir. Uygulama yapılacak bölge kuru cilde sahipse öncelikle bölge nemlendiriciler ile uygun duruma getirilir. 
×
+90 533 516 80 60