Leke Bakımı

Leke Bakımı

Leke Bakımı hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için, whatsapp yada Online Formundan bizelere ulaşabilirsiniz

Leke Bakımı

Eğer ciltte leke varsa Leke Bakımları yapılır. Lekenin derinliğine ve cildin yapısına göre Leke Tedavisi yöntemleri bulunmaktadır.
Leke Tedavisi akne, aknelerden sonra cilt yüzeyinde oluşan izler, kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri, gebelik leke bakımları yapılmaktadır. Leke bakımı işlemi, cildi canlandırarak cilt yüzeyindeki hasarlı bölgelerin soyulmasıdır. Canlı, temiz ve lekesiz bir cilt için ideal bir uygulamadır.
Leke Bakımı Kimlere Uygulanır?
Leke bakımı kadın ya da erkek cilt gereksinimlerine göre herkese uygulanabilen ve etkili sonuçlar ortaya koyan bir uygulamadır. Özellikle ergenlik dönemi ile beraber ortaya çıkan sivilce ve akneler leke oluşumuna neden olduğu için bu yaşlarda daha yoğun ihtiyaç duyulur. Güzelliğine önem veren ve bakımlı görünmek isteyen herkesin gönül rahatlığıyla yaptırabileceği uygulamalardan bir tanesidir.
Leke bakımı cilt problemi yaşayan ve cilt bakım ürünlerine karşı alerjik rahatsızlıkları bulunan kişilere tavsiye edilmez. Bebeksi bir cilde sahip olmak isteyen herkesin yaptırabileceği bir uygulama olan leke bakımı sonuçları itibarıyla memnuniyet verici seviyededir. 
Leke Bakımı Nasıl Uygulanır?
Öncelikle leke bakımı herkeste aynı şekilde yapılmaz. Kuru, yağlı, normal, karma, hassas cilt tipine göre kullanılacak ürünler ve yöntemler farklılık göstermektedir. Kimyasal peeling, mikrodermabrazyon, bakım kremleri gibi yöntemler kullanılarak leke bakımı yapılmaktadır. Uygulama uzman tecrübesine göre farklılıklar gösterebilir.
Leke Bakımı Fiyatları
Leke bakımı fiyatları birçok değişken göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Özellikle cildin ihtiyaç duyduğu bakım seansları ve bakım ürünleri daha fazla ise doğal olarak fiyatları da yüksek olmaktadır. Bakım yapacak olan uzman ve bilgi birikimi uygulama yapılacak merkezin durumu göz önünde bulundurularak fiyatlar değişmektedir.
×
+90 533 516 80 60