Biz Kimiz

Sema Estetik Sağlık ve Güzellik Merkezinde

Eğitim adına Almış ve her zaman almaya devam ettiğim yenilikleri takip etmek adına 25 yıllık eğitimler, seminerler ve sertifikalar , çalışma hayatımda ise inanır gruplar ve monep klinikleriyle geliştirdiğim 15 yıldır Nişantaşı'nda hizmet verdiğim Sema Estetikle. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, teknolojisini sürekli olarak yenileyen, modern cihazlarla donatılmış güzellik salonumuzda; kendinizi yeniden keşfetmenize yardımcı oluyoruz.

Sema Estetik ve Güzellik alanında uzman personeli,  güzellik ve estetik sektöründe edindiğimiz tecrübeyi, memnuniyet ilkemizle birlikte sizlere sunuyoruz.  Değişimin güzellikle başladığını, güzelliğin ise mutluluğu getirdiğine inanıyoruz.

Güzelliğinizi vurgulamak kadınlara özellikle iş hayatını kolaylaştırması yılların birikimleriyle ve kaliteli hizmetimizle sizler sunmaya devam ediyoruz.

İşletmemizde

Kalıcı makyaj , dudak renklendirme , eyeliner , dipliner , parlı eyeliner , kirpik liftingi , protez kirpik , kalıcı makyaj silme , saç smilasyonu , klasik medikal cilt bakımları , sayıflama protokolleri bölgesel inceleme vb. hizmetleri vermekteyiz.

Sema Estetik ve Güzellik olarak, Uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

×
+90 533 516 80 60