Erkek Kaş Tasarım

Erkek Kaş Tasarım

Erkek Kaş Tasarımı microblading yardımıyla kaşlarını daha estetik görünümü kavuşabilirsiniz. Erkeklerin seyrek kaşlı, Kalın kaşlı, Düşük kaşlı, Yara izi, Yanıklar vs ile ilgili oluşan kaş problemleri yüz orantısını bozabiliyor bunlara çözüm olarak kaş alımı, microblayding ve epilasyon uygulamalarımızla sizlere yardımcı olabiliyoruz.
Erkekler için kaş tasarımı nedir?
Erkekler için kaş tasarımı; Kişiye özel hazırlanan kaş tasarımını yüz hatlarına göre uygular. Estetikland de uygulanan kaş tasarımı, en doğal ve estetik görünümü ve en yenilikçi yaklaşımları sunarak rakipleri arasında en çok tercih edilen yöntem haline gelmiştir.
Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen kaş tasarımı, çeşitli sebeplerden dolayı kaşlarından memnun olmayan kişilerin yüz yapısına göre kaşın yeniden şekillendirilmesidir. Kişiye ve yüze yönelik tasarım belirlendikten sonra uygulama aşamasına geçilir.
Kaş tasarımı nasıl uygulanır?
Kişiye ve yüze yönelik tasarım belirlendikten sonra uygulama aşamasına geçilir. Uygulama, doğal kök boyalardan elde edilen pigmentlerin steril mikro iğneler kullanılarak ara toplama yerleştirilmesine bağlıdır. Kalıcılığı esas alan kaş tasarımı sayesinde doğal ve estetik kaşlara , çekici bakışlara sahip olmak mümkün . Süreç 3 hafta arayla uygulanan 4 seanstan oluşmaktadır . Uygulama sırasında hasta herhangi bir ağrı hissetmez ve kanama olmaz. Kaş tasarımı yöntemi ile sadece yeni bir tasarım oluşturmak değil, daha önce gerçekleştirilen tasarımı yapmak mümkündür.